Vítejte na mém blogu !Ještě že tě mám 3.kapitola

22. dubna 2012 v 16:44 | Danuš |  Ještě že tě mám -příběh

3.kapitola
Ráno mě probudilo sluníčko.Na mobilu jsem měla SMS od Káji ,,dnes kavárna ve 14:15 bud tam." Hádám ,že tam zase bude Dominik a Tom.No kdo taky jinej umyju si vlasy ,naobědvám a jdu.V kavárně bylo jen pár lidí,které jsem ani neznala.Sedla jsem si ke Káje ,ale ani Tom s Dominikem tu nebyli. ,,Ahoj Kájo kdy přídjou?" Kája se usmála hrdě ,asi kvůli včerejšku. ,,Asi tak za hodinu chci vědět všechny podrobnosti co jste dělali?" Aha Kája si špatně vyložila,když jsme šli s Dominikem dřív.Zasmála jsem se. ,,Tak to Kájo vůbec není k ničemu nedošlo,byla jsem unavená a tak mě odvezl domů jen mi dal pusu na čelo nic víc." Kájin výraz zas zesmutněl řekla ,,achjo a já se těšila co se stalo." usmála se a řekla ,,My s Tomem jsme tam byli až do konce a pak jsme se líbali." Když přišel Tom Kája ho šla hned obejmout a pozdravit.My si jen s Dominikem řekli prosté ,,Ahoj." Dneska měl Dominik nagelovaný vlasy a moc mu to slušelo.Celý dvě hodiny jsme byli v kavárně a pak jsme šli domů a ,když mě doprovázel zeptal se mě jestli bych s ním zejtra šla ven.Nic jinýho stejně v plánu nemám.
Dominik stojí před mýma dveřma ,,Ahoj Vali zavři oči a nastav ruce." Co to zas vymyslel na mě,že by dárek?Otevřela jsem oči a vidim tu nejkrásnější červeně rudou růži.To je od Dominika moc hezké a romantické. ,, Jéé děkuju.To sis neměl dělat škodu." Dominik se ušklíbl. ,,Kvůli tobě se nechám klidně zabít jen ,aby jsi byla štastná." usmála jsem se a doufala ,že to nemyslí vážně. Zeptala jsem se ,, kam jdeme?" Dominik se usmál ,,Kdo se moc ptá moc se dozví.Val je to překvapení.Vezmi si věci a pojd do auta." Dominik má černé porsche.Uvnitř to je krásný nevím jak,ale najednou ze mě vypadlo ,,To je rande?" Dominik váhavě odpověděl ,,Ano je vím,že moje auto není to nejromantičtější místo na zemi,ale musím ti říct,že od první chvíle co jsem tě uviděl tak žiju jen pro tebe.Mám tě moc rád Val." Já to ,ale stejně necítím Dominika beru jako kamaráda,ale říct mu to nemůžu,je to přece jen rande tak proč si neužít ne? ,,Taky tě mám ráda." řekla jsem a Dominik pustil rádio ve ,kterém hráli písničku ,,forever young" od One Direction.Dominik zastavil a já se podívala ven a nepoznávala to tady. Zeptala jsem se ,,Co tady?" Dominik řekl ,,Jdu tě ukázat svým rodičům." Aha no skvělý a můj názor jestli je chci vidět nebo ne je všem ukradenej.Šli jsme přes celý město asi už půl hodiny.Dominik mě vzal za ruku a řekl at jdu. ,,Dominiku já to nechápu proč jdeme na hřbitov?Nemáme jít náhodou za tvýma rodičema?" A v tu chvíli mi to došlo jeho rodiče jsou mrtví.To proto nerad žertuje o smrti ani se nedivim musela to bejt rána přijít o rodiče.To byla hodně špatná otázka příště si něco promyslim než to plácnu.Šli jsme hřbitovem hodně dlouho byl totiž hodně veliký ,ale my jsme šli k hrobu ,který byl zvláštní měl tam sochu anděla.A fotky jeho rodičů.Byli tak mladí a štastní.Dominik měl mrtvý výraz v obličeji a začal mluvit ,,Umřeli při přestřelce ten kdo je zabil ani nevěděl kdo jsou.Bylo mi sedm let.Babička si mě vzala k sobě a vychovala mě." Rozbrečel se.Objímala jsem ho.Bylo mi ho hodně líto.Poté jsme zašli na jídlo.A pak mě odvezl domů.
Ráno Kája tloukla na okno.Šla jsem otevřít ,,ahoj tak co Dominik slyšela jsem od Toma,že jste měli rande a mělo úspěch." ,,No měli bylo fajn Dominik je fajn,Povídal mi o svých rodičích atd." Kája vypadá nadšeně a povídá. ,,Dneska nemá Tom čas je na nějakém školení nebo co ,ale pozvala jsem Dominika,když jste spolu tak štastný." Hlavou se mi honí myšlenky já přece nejsem s Dominikem.Já chci Toma toho nejsladšího a nejhodnějšího kluka pod sluncem.Kája vyprávěla ,,Dominik byl nadšenej ,když jsem mu to volala." Jasný ,že byl já chci jít za Tomem ne bejt s váma a hrát náký divadýlko.Čekali jsme s Kájou na hřišti a Dominik přišel objal mě a začali jsme si vyprvávět .Pak mě začali popichovat a smát se mi,protože mě to tam nudilo a nevnímala jsem je.Chce se mi brečet.Nechápu jak se spolu můžou bavit.Všichni jsme pak šli ke Káje a ona vytáhla alba z dětství a prohlíželi jsme si je,jenže já byla jako malá tak trochu tlustá tak se mi smáli.Řekla jsem jim ,že se jdu projít do parku a utekla a oni šli ke mně a ptali s proč a já řekla,,Vypadněte oba dva z mýho života.Jste ty nejhorší lidi,který znám.Vůbec mě neberete vážně.Jen si ze mě děláte legraci.Doveztě mě domů,ale fofrem oba dva s tebou Dominiku sama nejedu." Oba dva se na sebe koukli tím vyčítavým pohledem a já řekla ,, Nic neříkejte dělejte." Dominik řekl ,,ale já se bojím řídit jsou dnes kluzké silnice,to je sebevražda Val." A já ,,Dělej" a rozbrečela jsem se.Do auta jsem si sedla dozadu a brečela.Dominik mě sledoval v zrcátku a celou cestu se mi omlouval a přemlouval mě ,že to otočí.Já jsem vykřikla ,,Jed a dělej přidej rychlost at už jsem doma.A nechte mě bejt!!!!!"
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama