Vítejte na mém blogu !Upíří Deníky-Vampire Diaries

21. dubna 2012 v 17:21 | Danuš |  Upíří deníky
Taky vám nedají spát upíří deníky?Dneska jsem viděla 19 díl 3 série ;) tady máte kdyžtak odkaz - http://www.uloz.to/xJphJog/the-vampire-diaries-s03e19-hdtv-xvid-2hd-scz-cz-tit-avi A nebo chcete vědět co bude ve čtvrté sérii ? Dám vás odkaz na oficiální české stránky the vampire diaries http://www.the-vampirediaries.cz/ :) Bavte se tam.Dočtete se tam koho si Elena zvolí jestli Damona nebo Stefana?

The Vampire Diaries (Upíří deníky) je americký fanta sci-fy televizní seriál. Seriál byl původně natáčen ve Vancouveru, ale po natočení 1. dílu 1. série (Pilot) bylo natáčení přesunuto do Covingtonu v Georgii. Seriál je natočen podle stejnojmenné knižní předlohy od L. J. Smithové roku 1991 a chybně tak bývá označován za kopii "Stmívání" (Twilight sága). The Vampire Diaries jsou aktuálně nejlepší vysílanou show stanice The CW.
A tady máte něco z wikipedie pro vás ;) ↓↓↓↓↓↓.

Hlavní role-

Vedlejší role


Děj

Příběh začíná tím, že se upír Stefan Salvatore vrací zpět do svého domu v malém městečku Mystic Falls ve Virginii, aby byl blízko Eleně Gilbert, sedmnáctileté středoškolské studentce, která se velmi podobá Katherine, dívce, kterou Stefan miloval před 145 lety, v roce 1864. Elena a její patnáctiletý bratr Jeremy se vyrovnávají s nedávnou smrtí jejich rodičů, kteří se zabili v autě. Jeremy se vyrovnává se ztrátou užíváním drog, zatímco Elena se pokouší zahradit své pocity. Ve škole potká Stefana a oba se začnou navzájem přitahovat. Potíže začnou, když se upír Damon Salvatore, který pronásledoval svého mladšího bratra do Mystic Falls, začne "krmit" místními obyvateli. Na jedné party napadne Vicki Donovan. Ta to přežije a pamatuje si, že ji napadl upír. Stefan se pokusí skrýt tyto stopy a pomocí svých schopností Vicki přiměje uvěřit, že byla napadena zvířetem. Když jde Elena navštívit Stefana k němu domů, potká Damona, který jí poví, že Stefan se stále vyrovnává se svou minulou nešťastnou láskou ke Katherine. Později se Damon vydá za Eleninou kamarádkou Caroline Forbes. Nakrmí se z ní, ale udrží ji naživu a má ji pod kontrolou za pomocí svých upířích schopností. Předstírá, že je její přítel a využívá jejich vztah k pletení se mezi Stefana a Elenu tím, že prozrazuje víc a víc věcí o Katherine. Aby zastavil Damona před ubližováním dalším lidem, Stefan a jeho lidský příbuzný, Zach Salvatore, společně pracují na omámení Damona rostlinou zvanou sporýš , která chrání lidi před tím, aby upíři ovládli jejich mysl a oslabuje upíry, když jí požijí. Stefan přidá verbenu do Carolinina drinku, takže když se z ní Damon nakrmí, vypije zároveň i bylinu, která je v její krvi. Když je pod účinkem verbeny, Stefan a Zach ho zamknou v sídle Salvatorů a chtějí ho nechat vyhladovět k smrti. Vztah Eleny a Stefana je zatížen tajemstvími o tom, kdo Stefan opravdu je a o jeho minulosti s Katherine. Damon použije své schopnosti k tomu, aby přiměl Caroline přijít ho osvobodit. Damon zabije Zacha, který se ji pokusí zastavit, později se znovu nakrmí z Vicki a nakonec ji promění v upíra. Poté, co Elena vidí Stefana ve videoklipu z roku 1953, poskládá si dohromady kousky o tom, kdo opravdu je a jde se mu konfrontovat. Stefan prozradí, že on i Damon oba milovali Katherine, která je proměnila v upíry v roce 1864. Elena, ohromená tímto objevem slíbí, že zachová jeho tajemství, ale se Stefanem se rozejde. Později však Stefan neodchází z toho důvodu, že v městečku začal řádit další upír.

Určitě skvělý seriál stojí za to se na něj podívat ;).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama