Vítejte na mém blogu !Bill:Nejsem typ kluka na sex na jednu noc

3. května 2012 v 19:07 | Danuš |  Bill Kaulitz

Bill Kaulitz: "Nejsem tyk kluka na vztahy na jednu noc."


U příležitosti k filmu "Arthur a Minimojové 2", ve kterém Bill Kaulitz propůjčil svůj hlas hlavní postavě filmu, Gala se setkalo s Tokio Hotel zpěvákem a mluvilo s ním o dívkách, pomluvách a jeho schopnostech ve vaření.
Na německou verzi filmu, Bill Kaulitz propůjčil svůj hlas opět hlavní postavě filmu "Arthur a Minimojové 2 - Pomsta zlého M". Gala se setkalo s Tokio Hotel zpěvákem na interview.
V "Arthur 2", novém animovaném filmu od Luca Bessona, jsi propůjčil malému hrdinovi svůj hlas již podruhé. Je těžké se ztotožnit s fantasy postavou?
Bill: Je to výzva se dostat do fantasy světa a vložit do animované postavy všechny svoje emoce. Nejsložitější část je ta, když se musíte smát nebo brečet na rozkaz. A to několikrát za sebou. Ale nakonec šlo všechno v pořádku.
Umíš si představit, že by jsi stál před kamerou na nadcházející film?
Bill: Vlastně jsem vždy měl názor, že zpěvák by měl zpívat a herec hrát. Ale abych řekl pravdu, později jsem víc a víc přemýšlel o tom, že bych to vyzkoušel. I když ani nevím, jestli mám na to dostatek talentu. Měla by to proto být malá role.
Hrál by jsi raději záporáka nebo superhrdinu?
Bill: Rozhodně záporáka. Nejspíš upíra nebo narkomana - ano, tohle jsou mé naprosto vysněné role.
Další Twilight kniha bude brzy natočena - co takhle hrát zlého upíra stojícího proti Robertu Pattinsonovi?
Bill: Okamžitě bych řekl ano na roli v Twilight.
V "Arthur 2" bije srdce malého hrdiny pro princeznu Selenii. Tvoje srdce nicméně stále hledá lásku...
Bill: Rád bych se zamiloval, ale všechno selhává kvůli životu, který teď vedu. S Tokio Hotel trávíme tak ve městě dva dny, potom letíme do dalšího. Ale důvěra je u mě ve vztahu velice důležitá. Jsem velmi skeptický a nenechám hodně lidí se ke mě přiblížit. Jistě, bylo by možné u mě si vzít každou noc dívku do svého pokoje, ale nikdy jsem to neudělal. Nejsem ten typ na vztahy na jednu noc. Tohle prostě nehledám. Hledám někoho, kdo pro mě opravdu něco znamená.
Co musí žena mít, aby tě zaujala?
Bill: Musí vyzařovat radost ze života, být spontánní a sebevědomá. Kromě toho musí být schopna stát na vlastních nohách a neměla by mít svůj život závislý na mém.
Tvoje kariéra s Tokio Hotel zní jako pohádka. Stal jsi se za posledních pět let světovou hvězdou. Přeješ si někdy být normálním Billem Kaulitzem, kterým jsi byl předtím?
Bill: Rozhodně. Někdy vstanu a říkám si: Oh bože, to je tak ohromující, nechci dneska nic dělat. Samozřejmě, že je tu hodně nátlaku, který nás tíží a dávám na sebe velký nátlak. Můj bratr Tom jsme blázni v kontrole. Je pro nás neuvěřitelně těžké nechat ostatní lidi rozhodovat. Není tu nic, co je rozhodnuto bez našeho dozoru - a někdy je toho až moc. Ale je to prostě problém v autoritě, který mám a nejspíš se to nezmění.
Jak zvládáš relaxovat, nabrat novou energii?
Bill: Jediné, co mě může rozptýlit je doba, kterou trávím se svoji rodinou, starými přáteli ze školy a se svými psi. Jenom v tomhle malém okruhu lidí, kteří mi jsou tak blízcí, což jsem věděl již před tím, než začala kariéra Tokio Hotel, umím relaxovat. Věřím jim na 100%. Tyhle přátelství jsou velmi intenzivní a taky velmi důležité.
Ale již nemůžeš jít jenom tak na diskotéku se svými starými přáteli ze školy...
Bill: Ne, nemůžu už vést normální život - a nebudu schopný už nikdy. Nepotřebuji se klamat. Když jdu ven, bodyguardi mě vždycky doprovází a jeden dokonce stojí před mými dveřmi. Úspěch je prokletí a požehnání najednou. Nemůžu s tím žít, ale taky nemůžu žít bez toho. Potřebuji to: podium, show, světla reflektorů. Dává mi to dost síly a cítím se dobře - rád bych tohle do konce života. Ale jsou tu taky dny, kdy bych rád byl normálním klukem.
Co bys v takový den dělal?
Bill: Párty dovolená s hodně přáteli ve dvou hvězdičkovém hotelu na Mallorce nebo Ibize. Opravdová dovolená, kde začínáte pít Sangrii už v letadle.
Jsou tu pomluvy, že jsi ve velkém stresu a potýkáš se s poruchou trávení...
Bill: Jsou tu celkem tři pomluvy, které se vrací každý rok: Bill Kaulitz má anorexii. Bill Kaulitz je gay. Bill Kaulitz opouští kapelu. Ale nejsou pravé. Vždycky jsem byl hubený a jenom tak váhu nepřiberu, nezáleží na tom, co dělám. Nedávám na nic pozor. Objednávám si shaky a colu a jím hranolky - ale musí to být vegetariánské. Tom a já nejíme maso již rok a půl.
Vaříš někdy?
Bill: Moje schopnosti na vaření jsou akorát tak na uvaření těstovin. Ale jsem na to i tak dost líný. Když jsme na cestě tak si pořád něco objednáváme od hotelového pokoje a jinak dávám zmrzlou pizzu do trouby.
A tvoje oblíbené jídlo - kromě zmražené pizzy?
Bill: Měl jsem rád kachnu s červeným zelím a brambory. Ale teď jako vegetarián bych mohl jíst jenom přílohu. Proto teď raději jím zapečené nudle s hodně zapečeným sýrem. Opravdu to musí být kvůli našim genům, že nepřibereme žádnou váhu. Mimochodem, Tom váží tolik jako já - jeho oblečení je jenom větší. No a taky víc než já cvičí.
Co děláš, abys zůstal fit?
Bill: Abych zvládnul nadcházející vystoupení, tak budu muset nejspíš zase začít běhat. I když jsem naprosto nesportovní chlap. Vzpírání, plavání, fotbal - nic z tohohle nedělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama