Vítejte na mém blogu !Hodíme se k sobě?Střelec

12. května 2012 v 23:58 | Danuš |  Znamení-charakteristika

Hodíme se k sobě? Střelec

Střelec-Beran:
Hodí se k sobě díky tomu, že jsou oba vášniví. Když se potkají, dojde k opravdovému výbuchu citů. Bohužel jsou občas k partnerovi nevšímaví, což je nejčastějším důvodem ztroskotání jejich vztahu.

Střelec-Býk:
Mají spolu dobrý vztah, doplňují se a při nepříjemnostech jsou si navzájem oporou. Střelec se snaží prosadit svoji vůli vůči Býkovi, což Býka dokáže velmi rozzuřit.

Střelec-Blíženci:
Bohužel kvůli zcela odlišnému charakteru nejsou tito dva stvořeni ke stabilními vztahu. Mají odlišné zájmy a s chutí si navzájem připomínají svoje chyby.

Střelec-Rak:
Jeden pro druhého představují dva extrémní póly. Zatímco Rak potřebuje ochranu a zázemí, Střelec touží po dobrodružství a svobodě. Rak je citlivý, zatímco Střelec je mnohem netečnější.

Střelec-Lev:
Mají spolu velmi dobrý vztah založený na poctivosti a věrnosti. Lev má klíč k srdci Střelce - přesní ví, co má kdy říct, aby si ho získal. Ví také, co je podstatné a jak ho umírnit.

Střelec-Panna:
Jsou jako voda a oheň. Střelec Pannu úplně nesnáší, nelíbí se mu jak její nadřazenost, kterou staví na odiv, tak i její ješitnost. Panna nesnáší Střelcovu dobrodružnou povahu a jeho nadutost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama