Vítejte na mém blogu !Hodíme se k sobě?Váhy

13. května 2012 v 0:03 | Danuš |  Znamení-charakteristika

Hodíme se k sobě? Váhy

Váhy-Beran:
Mezi těmito dvěma znameními bude velké napětí. Jedno slovo nebo gesto může velmi snadno druhého popudit a vyvolat hádku. Nemají dostatek trpělivosti, aby se lépe poznali a soudí druhého příliš rychle. Ani jeden z nich není dostatečně tolerantní.

Váhy-Blíženci:
Tvoří spolu miliónový tým. Váhy vědí, jak si Blížence získat. Blíženci se však nenechávají zahanbit a přinášejí do vztahu stále nové podněty, aby udrželi prvotní vášeň.

Váhy-Býk:
Jejich vzájemná přitažlivost se odehrává na fyzické i chemické úrovni. Opravdu se milují. Když je jeden z nich napaden, ten druhý se jako tygr zakousne do hrdla nepřítele. Jeden druhému jsou věrní a navzájem si důvěřují.

Váhy-Rak:
Pokud Váhy přistoupí na velké množství kompromisů, existuje asi pětiprocentní šance, že jejich vztah bude fungovat. Rak má proměnlivou povahu, což přivádí Váhy k šílenství, protože nechtějí mít partnera, který má více tváří. Hádají se často kvůli nejmalichernějším prkotinám. Hádka tohoto druhu nemusí být výjimkou: "Proč si bereš tu zelenou bundu, když víš, že ji nesnáším?"

Váhy-Lev:
Základem jejich vztahu je silné přátelství. Pokud jeden z nich udělá chybu, druhý bude mít pochopení. Dokáží si odpustit, protože opravdu stojí o to, aby jejich vztah klapal a jsou si vědomi toho, že citový vztah neznamená jen smích, ale i slzy. Obdivují se a navzájem se respektují.

Váhy-Panna:
Mají odlišné povahy, ale zároveň dostatek trpělivosti. Panna však mívá občas ironické výlevy, které Váhy vždy berou jako útok na svoji osobu. Tato dvě znamení mají neustálé rozpory bez ohledu na jejich příčinu a neustále spolu soutěží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama