Vítejte na mém blogu !Rozhovor 2009

3. května 2012 v 19:12 | Danuš |  Tokio Hotel♥

Problémy dvojčat se sluchem

Jsou nejúspěšnější německou kapelou v této chvíli, jejich třetí album Humanoid právě vyšel a v únoru jedou na velké turné BILD si promluvil se čtyřmi teen-rockery z Tokio Hotel. Billem, Tomem, Gustavem a Georgem o lásce, fanoušcích a špatném sluchu.
Byli jste po čtyřech letech dívčího křiku na testech se sluchem?
Tom: Ne, ale já a Bill slyšíme špatně od našeho narození. Proto mluvíme tak nahlas.
Bill: Ano. A i kdyby náš sluch byl horší, tak by to bylo kvůli tomu, že posloucháme super-hlasitou muziku, ne kvůli křiku. To je to nejlepší, co může být. Milujeme, když naši fanoušci křičí své emoce.
Plánujete hrát v Color Line Arena 28.února. Co můžou fanoušci očekávat?
Bill: Nejenom live koncert, ale taky skvělou, obří show. Navrhli jsme opravdu cool podium s návrhářem podia z Londýna - s pyrotechnikou, LED - stěnou a mnoho pohyblivých věcí. Budeme cestovat se dvěmi tourbusy a více než 10 náklaďáky.
Změna tématu: Bille, je pravda, že jsi neměl přítelkyni od patnácti let?
Bill: Ano.
Žádný čas?
Bill: Není to jenom kvůli tomu. Kdybych byl zamilovaný, tak bych všeho nechal, tak bych se klidně přestěhoval do jiného města, nebo země. Ale protože nechodím ven tak moc, tak nemám možnost někoho poznat, mít větší kontakt - až na jiné hvězdy nebo někoho z týmu.
Jaká musí ONA být?
Bill: Není to o zevnějšku. Je to o lásce na první pohled. Musím mít pocit, že ji můžu okamžitě věřit. Měla by být spontánní a mít radost ze života.
Jak to vypadá s milostným životem ostatních?
Georg: Mám vztah už déle než rok.
Tom: Až na Georga jsme všichni svobodní. Nikdy jsem nebyl zamilovaný. Není to o zevnějšku, protože je tu hodně krásných dívek. Je to o všem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama