Vítejte na mém blogu !Rozhovor o Tokiu.

3. května 2012 v 18:43 | Danuš |  Tokio Hotel♥

2011


Tento týden jsme se setkali s fenomenální kapelou Tokio Hotel. Skutečně, Nana Otsuka se s ním včera setkala a udělala se členy Tokio Hotel, kteří navštívili Japonsko, interview.
Prodali více než sedm milionů alb! Jsou nejúspěšnější interpreti v Německu za posledních dvacet let. Tento týden měli Tokio Hotel svůj debut v Japonsku!
Včera v budově v Tokiu, jsme navštívili kytaristu Toma, zpěváka Billa dvojče. A taky basistu Georga a bubeníka Gustava!
Outfit zpěváka Billa byl unikátní. Měl stříbrný oblek! Jak se očekávalo, naprosto zářil! Nejdřív jsem se zeptala na nevyřčený příběh kapely a odkud jméno Tokio Hotel pochází.
Bill: To je otázka, na kterou se nás hodně ptají. Kapela byla vytvořena když jsme byli mladí a kapely první jméno bylo Devilish. Chtěl jsem cool jméno, a tak jsme začali hledat nové jméno pro kapelu, měli jsme nápad s Tokio Hotel. Znělo to dobře, Tokio je vzdálené město a drželo nás to motivované. A proto, Tokio Hotel jsem si pomyslel, že je pěkné jméno.
"Tokio je cíl," zněl o místo symbolu. A symbol pro místo, kde žijí je Hotel. Jméno kapely je plné snů.
Později jsem s nimi mluvila o prvním japonském albu DSOTS. Slyšela jsem, že je to spojené album.
Bill: Nejdřív jsem chtěl udělat nějakou speciální edici pro japonské fanoušky. Myslím, že potřebujete pochopit, co posloucháte na albu Tokio Hotel. Dali jsme tam písně z předchozích alb. Myslím, že je to nejlepší pro Tokio Hotel album jako tohle. Co se týče výběrů písní, každý člen kapely vybral své oblíbené. Například jsme se rozhodli pro Monsoon, protože jsme se shodli, že je to pro nás dost speciální píseň. Je to náš první single.
Za pár dní je 14.února, den Svatého Valentýna. V Japonsku mladé dívky nabízí klukům, které milují, čokoládu! Tady je jejich reakce, když jsem jim to řekla!
Bill: Opravdu?! Tohle musíme zavést v Německu! Závidím japonským klukům. V Německu taky slavíme Valentýna. Ale kluci dávají dárky dívkám. Taky můžete dát dárky důležitým lidem, jako vaše rodina. Já nedávám nic, protože nemám přítelkyni. Ale Georg má, proč ji proto nenabídneš něco jako auto nebo diamant?
Jak bych chtěla být japonským klukem. V Německu a Japonsku je něco jiného! Nevěděla jsem, že Georg má přítelkyni! Nabídla jsem jim proto čokoládu!
Členi Tokio Hotel se rozhodli ještě posluchačům předat poslední zprávu.
Bill: Děkujeme za vaši podporu, lidi. Jsem velmi šťastní, že jsme v Tokiu. Doufám, že se brzy uvidíme!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anule Anule | 6. ledna 2013 v 18:37 | Reagovat

Tokio Hotel = závislost ! :D

2 dancour dancour | E-mail | Web | 6. července 2013 v 14:07 | Reagovat

áno :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama