Vítejte na mém blogu !Takhle Bill tráví hodiny před operací!

3. května 2012 v 21:19 | Danuš

Takhle Bill tráví poslední hodiny před operací!

BILD (30.03.2008)
Operace Billa byla plánována na pondělí, ale jeho doktoři teď diskutují o tom, že by možná měl být operován v neděli. Jeho dvojče Tom dává exklusivní interview do nedělního Bildu:
Tome, tvoje dvojče bude operováno dnes nebo zítra. Jak tráví poslední hodiny doma?
Tom: Bill leží v posteli a většinu času sleduje TV. Dali jsme mu nějaká DVD, aby konečně zklapnul. V tuhle chvíli sleduje kompletní sérii "Útěk z vězení", to ho zaměstná. Čas od času jde dolů do ledničky ve svým domácím oblečení, aby si vzal nějaké jídlo. Kdyby si konečně před TV sednul s boxem piva a sledoval Fussi, tak bych byl na svého bratříčka opravdu pyšný. Myslím, že to by bylo něco.
Kdo pro Billa vaří?
Tom: V tuhle chvíli pro něj vařím každý den špagety se speciální omáčkou. Ta omáčka je, jestli to můžu říct, absolutně úžasná. Myslím, že se toho brzy přejí, ale sotva si může stěžovat, protože si musí šetřit hlas. Bill je navíc horší kuchař než já. Čas od času za námi přijde máma na návštěvu, z jeho tváře je vidět, jak je šťastný, když mu ona vaří.
Jaké to je být doma takovou dobu bez přestávky?
Tom: Jsme na cestě už léta a sotva jsme doma celý den. Je to drastická změna. Spadnete do takové díry a hned vám chybí cestování. A Billovi chybí zpívání. Bill si nezpívá jenom na podiu a ve studiu, obvykle zpívá celý den doma. Není divu, že má něco s hlasem. Teď je potichu - myslím, že ticho je pohodlné.
Má Bill bolesti? Jak ho rozveseluješ?
Tom: No, myslím, že nemá bolesti. No a kdyby byl, tak si nemůže stěžovat, protože nemá hlas. Obvykle Bill mluví nonstop, to vám může lézt opravdu na nervy. V tuhle chvíli mám nejklidnější domu celého mého života. Když někdo mluví, jsem to já. A Bill proti tomu nic nemůže udělat. To je skvělé. Včera napsal "Drž tu svoji podělanou hubu!" svojí oční tužkou na kousek papíru. Když mu lezu na nervy, tak tuhle cedulku zvedne.
Půjde s Billem do nemocnice? Jak dlouho musí zůstat?
Tom: Bill chce v nemocnici zůstat co nejkratší dobu. Nemůže tam zůstat víc jak jeden až dva dny. Jdu s ním a budu u něj po celou dobu, to je jistý. Naše rodina, nejbližší přátelé, Georg a Gustav a náš tým ho zajisté taky navštíví.
Co bubeník Gustav a basista Georg v tuhle chvíli dělají?
Tom: No, pro ně to bude jako vždycky. Co mají asi dělat? Nic nedělají, jako vždycky Georg si hraje sám se sebou celý den a Gustav jezdí na kole. Abych byl upřímný, tak si myslím, že jsme všichni stejní. Kvůli téhle přestávce se můžeme uklidnit. Možná to není tak špatné.
Bojíš se, že Tokio Hotel nebudou znít po operaci stejně? Bojí se Bill, že jeho hlas bude vyšší nebo hlubší po operaci?
Tom: Abych byl upřímný, tak se toho pekelně bojíme. Oba. Jestli ano, Bill už mi dal souhlas, že mám já zpívat. No, Phil Collins byl tak bubeník než začal zpívat.
Takže máte nouzový plán. Fanoušci se velmi znepokojují. Je tu nejspíš hodně dárků pro Billa, že ano?
Tom: Je opravdu neuvěřitelné a absolutně sladké, co fanoušci dělají. Bill má sprchu z dárků od fanoušků. Většina z nich je inspirována Billovým krkem. Je perfektně vybavený na lyžování. Dostal hodně šál a šátků. A můžeme taky otevřít lékárnu. Nespočítaje kapek, multi-vitaminů, vitaminů C, zinku a taky mnoho jiných věcí, které vám zajistí imunitní systém. Když si vezmete všechno najednou, tak možná budete mít opravdu krásný výlet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama