Vítejte na mém blogu !Střelec jaký je?

12. května 2012 v 23:56 | Danuš |  Znamení-charakteristika

Střelec

23. 11. až 21. 12.
Živel:Oheň
Planety:Jupiter
Barva:tmavě modrá
Kameny:zirkon, chalcedon, spinel, modrý topas, safír, lapis lazuli
Povahamužská
Opačné znamení:Blíženci

Osobnost Střelce

Ohnivé znamení Střelce vyniká svým idealismem a upřímností. Jeho zrozenci se dívají do dálky za velkými ideály a jejich život bývá aktivní a dobrodružný. Udělají hodně pro to, aby se mohli věnovat tomu, čemu věří a co je baví. Důležitá je svoboda. Jsou upřímní a v každé situaci pravdomluvní, intriky jsou Střelcům cizí a občas je někdo může nařknout z nedostatku taktu. Touží po pravdě a poznání.

Žena Střelec

Žena ve znamení Střelce je činorodá a veselá idealistka. Má ráda otevřené vztahy mezi lidmi, je tolerantní a plná pochopení. Je sportovně založená a mívá hodně přátel mezi muži.

Silné stránky

Je otevřená, pravdomluvná a na svět se dívá bez předsudků. Vidí věci takové, jaké jsou, a má velkou schopnost empatie.

Slabé stránky

Lidem kolem sebe pomáhá, ačkoliv tuší, že si tím komplikuje život. Přesto se nemůže přinutit, aby víc myslela na sebe.

Má ráda

Nevynechá žádnou aktivitu a je dobrodružná. Ráda proto sportuje, baví ji cestování a nepohrdne ani povedeným večírkem.

Nemá ráda

Pokud se třeba v práci setká s intrikami a nespravedlností, znechutí ji to. Stejně tak nemá ráda ani falešná přátelství.

Jaká je milenka

Je nezávislá a partnerovi se jen tak nepodřídí. Má však velké porozumění a láska jde u ní ruku v ruce s přátelstvím.

Charakteristika znamení Střelec

Luk a šíp namířený ke hvězdám nechť jest symbolem touhy a snažení. Mnohdy jest vykládáno jako touha člověka po "božském Stvoření", tedy po osvícení. Střelci jsou rození pracanti a jsou známí nebývalou pílí. Jiný by spekuloval, oni vše odedřou a je-li v cestě nějaký problém, zdvojnásobí svůj výkon a dovedou vše ke zdárnému konci. Když se něco nepovede, ostatní rezignují. Ne tak střelec - jeho verva a chuť k dílu je až neuvěřitelná! Nejednou dokáží doslova nadchnout a strhnout na svou stranu okolí. Mívají pak celé zástupy přívrženců.

Ovšem pozor, často přehlíží potenciální nebezpečí a problémy právě díky svému entuziasmu a zapálení, navzdory své intuici i přirozené prozíravosti. Zbrklost tak z nich často dělá náladové mrzouty. Bohužel věci někdy přivádějí do extrému. Z neúspěchu obviňují okolí, ačkoli si za vše mohou sami. Jejich pracovitost pak přichází v niveč, neboť co začnou, to nedokončí a skáčou od věci či projektu, zastavujíce se v půli cesty. No tak, chce to jen zpomalit, občas si trochu odpočinout a vydechnout. Trpělivost, přátelé, trpělivost!

Díky pořádkumilovnosti, systematickému přístupu a schopnosti myslet progresivně si vedou v zaměstnání skvěle. Uplatňují se v oblasti cestování, import - export, plánování. Mají cit i ve finančních sférách - bankéři, manažeři. Jako "ryba ve vodě" se cítí i v mechanických a vědeckých oborech. Střelci mají rádi nevázanost, jdou za svobodou a celkem si vystačí sami se sebou. Ale pokud dojde ke sňatku, bývají z nich pozorní partneři. Hodí se pak k sobě Střelec s jiným Střelcem, s Blížencem. Výhodné je i spojení se Lvem nebo Beranem, možná i Váhou.

STŘELEC - charakteristika znamení


STŘELEC - charakteristika znameníSTŘELEC - charakteristika znamení
Střelec (23. listopad - 21. prosinec)

Pochopte lépe svou osobnost prostřednictvím znamení!

Střelec je znamení, které označuje konec podzimu a začátek zimy, kdy se zdá, že život z přírody vyprchal, ale který zůstává ukrytý pod mrtvými listy nebo pod sněhem. Živlem Střelce je Oheň, měnící se na proměnlivé znamení, nestálý, nepředvídatelný, ale vzácný, když je chlad neodbytný a když se noci zdají nekonečné. Jeho planetou je Jupiter, symbol expanze a štěstí; Střelec je vždy připraven odejít za novými dobrodružstvími, podniknout nové cesty, aby objevil svět!
Živel: oheňOpačné znamení: Blíženci
Polarita: mužské znameníDynamika: proměnlivá
Planeta: JupiterKámen: tyrkys
Část těla: boky, stehnaBarva: modrá
Období života: zralostDen v týdnu: čtvrtek
Klíčové slovo: vidímObdobí roku: listopad/prosinec
Dobrá vlastnost: odvážnýŠpatná vlastnost: afektovaný
Symbol

Symbolem Střelce je Kentaur, napínající luk svýma svalnatýma rukama, aby vystřelil zlatý šíp ke hvězdám. Je to ohnivé znamení, poločlověk - polokůň, jehož zvířecí síla je vykompenzována velmi lidským ovládáním a sebekontrolou. Střelec je instinktivní a rozvážný, brutální a uvážlivý zároveň. Jeho inteligence mu umožňuje kontrolovat jeho popudy a nasměrovat je k pozitivním cílům. Takto může úspěšně přijímat odvážné výzvy, které vyžaduje jeho impulzivní povaha. Ale tato bystrost ducha může také dráždit a inteligence Střelce se někdy považuje za domýšlivost.

Žena Střelec

Žena Střelec je živá a nestálá, což není až tak překvapivé u proměnlivého znamení, které má jako svůj živel oheň. Instinktivní a zastrašující, nikdy nezůstane na místě, neustále mění svůj vzhled, účes, styl, dbá na to, aby na sebe přitahovala pohledy. Může vybuchnout smíchem, potom náhle zvážní a to vše v jednom okamžiku. A chvíli na to se vám vrhne s pláčem do náruče, než se vzchopí, aby vám drze vysvětlila, že vás jenom testovala.

Žena Střelec a práce

Pokud jste narozená ve znamení Střelce a čtete tyto řádky, znamená to, že jste zvědavá, schopná zajímat se jak o dějiny a literaturu, tak i o esoteriku a astrologii. Vaše kariéra je důležitá, protože vaše přirozené vlastnosti vás předurčují spíše k úspěchu v profesionálním životě, než v soukromém. Vaše instinktivní energie z vás opravdu dělá cennou spolupracovnici, vždy připravenou vyzkoušet nové metody, zatímco vaše inteligence vám umožňuje rychle zvládnout dovednosti, nutné pro vaše zaměstnání. Raději vykonáváte funkci podnikového kádru, kde vám vaše přesvědčovací schopnosti umožní přimět vaše týmy, aby dosáhly stanovených cílů. Ale můžete se stát i výjimečnou političkou.

Žena Střelec a láska

Žena Střelec se často zdá povýšená a drzá. Mnoho lidí ji považuje za arogantní, ale ona ve skutečnosti ukazuje více spontánnosti než okázalosti. Její první lásky jsou často intenzivní a často ji zklamou. Když dozraje, přijme svou dobrodružnou povahu a potřebu obnovy a ztratí svůj idealismus. Znásobí tedy své lásky, nebo se rozhodne se vdát, ale bez toho, aby se úplně vzdala drobných sentimentálních dobrodružství, protože i když svého partnera nepodvádí, často má na to chuť.

Muž Střelec

Muž Střelec miluje dobrodružství a spoléhá se na svůj talent a šťastnou hvězdu. Umí spojit fyzickou sílu a šikovnost, proto často vyniká v kolektivních sportech. Rád cestuje, objevuje nové kultury a nové země. Vždy je připraven přijmout výzvu. A když nebude mít úspěch, nevadí mu to, možná padne, ale rychle vstane, aby mohl začít znovu a nakonec uspět. Jupiter, jeho planeta, představuje štěstí a úspěch. Ale abyste měli štěstí, je třeba především umět je chytit a mít odvážné myšlenky, tak jako člověk narozený ve znamení Střelce!

Muž Střelec a práce

Muž Střelec je charismatický člověk, schopný táhnout za sebou ostatní. Inteligentní, potřebuje uznání. V mládí bývá často kapitánem sportovního družstva střední školy nebo gymnázia. Když dospěje, bude mít rád kontakt s ostatními. Váží si povolání spojených s obchodem, vyjednáváním. Bude z něj velmi dobrý obchodník, jedině že by dal přednost povoláním spojených s cestováním nebo takovým, při kterých by viděl země. Animátor na letním táboře, veliký reportér, turistický průvodce, tlumočník, nebo i obchodník orientovaný na export, vždy bude mít rád stěhování. A i když nebude cestovat fyzicky, najde si práci, která mu umožní přesunovat se v myšlenkách: novinář zaměřený na zahraniční politiku, učitel dějepisu - zeměpisu, trenér sportovního družstva.

Muž Střelec a láska

Muž Střelec může milovat najednou, prudce, jako by byl zasažen Kupidovým šípem. Láska s ním zacloumá plnou silou! Je pozorný, extrémně zamilovaný, směšný a ohleduplný. Ale jednoho dne se znepokojí, bude se bát, že bude balancovat na jednom místě a opustí svou milovanou ze dne na den, téměř neřekne ani sbohem. Protože je to muž, který potřebuje neustále objevovat nové horizonty, nová dobrodružství. Pokud si jej chcete připoutat svatbou, kterou nepotřebuje, v nejhorším případě i tak uteče, v nejlepším případě bude pomalu chřadnout, jeho tělo bude u vás, ale duchem bude jinde a bude přemýšlet o jiných ženských tělech. Vaší jedinou šancí je měnit se podle jeho potřeb, měnit neustále styl a každý den mu nabídnout překvapení, zdroj údivu. Možná, že když bude mít děti, bude je intenzivně milovat a přenášet do jejich objevování a nadšení svou vlastní žízeň po cestování a novinkách.

STŘELEC ŽENA

CESTUJÍCÍ VE VĚCECH LÁSKY
Není žádné slovo, které by jí způsobilo silnější vzrušení, něž slůvko "cizí", žádné odpudivější, než formulka "obvyklý". To neznámé jí magicky přitahuje. A pak to musí poznat za každou cenu. To prostřední, obyčejné přímo nenávidí.
Tak je to také s láskou: Pro ženu ve střelci není láska bezpodmínečným obsahem života, bez nějž by nemohla být šťastná. Láska zůstává variací, jakkoli krásnou variací, na objevitelské cestě za zážitky, citovými dojmy, za možnostmi osobního rozvoje. Jak se neustále rozhlíží po změně a po nových zkušenostech, tak se sama mění z minuty na minutu. Kdo miluje ženu ve střelci, miluje každý den jinou ženu. U ní neexistují žádná opakování, jen premiéry. Hned je něžnou, hravou bytostí, s jediným přáním učinit partnera šťastnějším, hned zase plachým děvčátkem, jemuž je každý dotyk skoro trýzní, hned velkou dámou, která se s svrchovaností nechá "obsluhovat". V příštím okamžiku se ale může ukázat již jako žádostivá, nenasytná, bezmezně nymfomanická žena, která by chtěla za jedinou noc zakusit všechny výšiny a hlubiny sexuality, aby pak o několik málo hodin později zdánlivě všechno zapomněla a byla znovu někým úplně jiným. Milovat ženu ve střelci je úmorné, ale právě tak obšťastňující, překvapující, osvětlující. Je jako elixír pro muže, který je dostatečně vybaven nápaditostí a obratností, aby se zúčastňoval na jejích extravagantních skocích a při vší zamilovanosti nedopustí chyby, držet se jí jako klíště. Ona potřebuje svobodu. Velmi mnoho svobody.Každý pokus o to, spoutat ji řetězy, schovat, uzamknout, nebo ji chtít změnit, by znamenal konec partnerského vztahu. Kdo se považuje za "dobrý průměr", ten by se měl ženě ve skopci vyhnout velkým obloukem. Ona hledá to Neobyčejné, ať už to vypadá jakkoli. Největší šance má u ní muž, který se objeví jako cizinec, který ji vysvobodí z její dosavadní situace. Jde s ním, ať už je to kamkoli. Hlavní je, že je to daleko, daleko odtud a jinak.
Žena ve střelci platí za nevěrnou, snad dokonce za nestálou. To nesouhlasí. Správně je tomu tak, že když se pro něco stává nudným, nebo dokonce utlačujícím, pak bez odkladu hledá východisko. Musí být na svého partnera hrdá a pak s ním, pokud je možné, půjde přes všechny překážky a nesnáze. Musí jí ukázat, že je jí schopen poskytnout jistý luxus. A na veřejnosti dát najevo, jak moc ji ctí a jak dobře si může dovolit mít tuto skvostnou bytost.

O TOM SNÍ ŽENA VE STŘELCI
U ní a v této oblasti je ona jediná, nevyskytují se žádné typické sexuální fantazie a snové představy. Nenechá se uvěznit do žádného schématu, nýbrž také v této oblasti stále hledá to, co tu dosud nebylo. Již jako malé děvče sní o pohádkovém princi, který ji vysvobodí. Přitom se její představy neochvějně točí kolem "technických" otázek milostné praxe: "Jak se to dělá? Co dělá on? Co budu pociťovat?" Fantazie jsou neustále, v následujícím období praktických zkušeností, o krok dopředu, takříkajíc připravují cestu tomu, co k ní přijde. A tento proces se skoro nekonečně stupňuje, až konečně vrcholí v drastické pornografické scéně, jíž by se nikdo u této tak příjemné, jemné ženy nenadál:
Nachází se ve společnosti velmi vzdělaných, vážených lidí. Povídá se, pije, vysoce se intrikuje, až je hovor stále uvolněnější a přání stále jasnější. Nakonec je to tak daleko. Všichni chtějí provést něco docela "zlého". Dámy se začínají vysvlékat, pánové jsou dotěrnější. Žena ve střelci ještě váhá a neví, jestli by se neměla připojit, anebo pobouřeně společnost opustit.
Ale muži dávají najevo, že vůbec ze všeho nejdůležitější je, aby právě ona zůstala a účastnila se. Ona, která přihlíží ještě skoro chladně a nezúčastněně. Konečně ji oba nejsilnější muži vycloumají do výše a pokládají ji na stůl. Žena ve střelci se chce bránit, ke svému zděšení ale zjišťuje, jak strach, stud a slast se stupňují do nepoznané závratě štěstí. A tu začíná ona spolupracovat. Může sotva čekat, dokud nejsou poslední cáry šatů strženy z jejího těla, brzy jsou pouta na rukou a nohou tak pevná, že už se nemůže ani pohnout. Triumfálně zjišťuje, že o ni usilují všichni, muži i ženy. A pak snažně prosí přisušeným hlasem: "Bijte mě konečně. Silněji, vezměte si mě všichni." A vzpíná se, křičíce trýzní a slastí proti biči.

TAKMILUJE ŽENA V STŘELCI
Má ráda hodně něžnosti, nechá se ráda hladit a líbat. Zvláště tehdy, když s tím vůbec nepočítala. Při milostné hře to ovšem pokládá čistě za marnění času. Zcela jistě odstrčí laskající ruku nebo líbající ústa stranou a stahuje partnera přes sebe. Ať za světla nebo za tmy, v hotelovém pokoji, nebo někde na louce potřebuje možnost, aby se mohla rozjet. Chce sténat, křičet, aniž by to slyšeli sousedi. Když je to už pak tak daleko, že ji uchvátilo vzrušení, nejsou něžnosti a ohleduplnost na místě. Má ráda, když se bolest a slast stejnoměrně rozlévají. Ještě horší než příliš něžný milenec je nudný milenec, anebo takový, který se pokouší rutinně ohřívat včerejší polévku. U ní neexistuje věta: "To se nesluší" ani v životě, ani v lásce. Takže neodmítá orální ani anální sex, pokud se nestane pravidelností.
Jenom se na ni nesmí přijít s "uměleckou" láskou. Láska pro ni není žádné divadelní představení s určitým rozdělením rolí. Nemiluje žádné scény, které byly namáhavě připravené, nýbrž improvizaci. Žádnou "hračku", ale maso a krev. Jediným "pomocným prostředkem", který oceňuje, je alkohol jako odbrzďovač. Milenec, který by po orgasmu vyčerpán padl na stranu, by znamenal trpké zklamání. Protože teprve "po tom" je ona správně oživená. Nyní je její tělo přístupné horkým polibkům, něžným prstům, měkké kůži, která se na ni tiskne. Netrvá dlouho a chce partnera znova "projet". Teprve druhý, třetí, čtvrtý orgasmus jí přináší pravé uspokojení.

TO OČEKÁVÁ ŽENA VE STŘELCI OD SVÉHO PARTNERA
V muži hledá ta neúnavná a proměnlivá žena nejprve silnou ruku, který ji vede a poskytuje jí jistotu a který je přece tak dalekosáhle mocnější, než ona, že jí poskytne měřítko, posle něhož se sama může měřit. Příležitostně musí on jednat proti její vůli. Ona na to čeká a provokuje jeho odpor. To, co ona říká, se nesmí tak jako tak brát příliš vážně, protože ona může už v příští vteřině změnit své mínění a byla ba zklamána, kdyby on hned tuto změnu smyslu zažíval, nebo schvaloval. Nesní být žárlivý, neboť ona je obletována a je pro ni velkým požitkem, společensky hřát nějakou roli. Právě velmi rozmazlení, zkušení muži letí na ženu, vyzařující silný, mnoho slibující erotismus. Vlastně by potřebovala více mužů: jednoho, kdo o ni dobře pečuje, jiného, který ji unáší vzhůru ke hvězdám, a dalšího, který ji nekompromisně v lásce, ale právě jen v ní usazuje zpět na zem. Její vlastní erotogení zóny jsou vnitřní strany stehen. Tam je neobyčejně citlivá. Lehké pohlazení, nebo polibek těchto partií přivádí její krev do většího varu, než nejhorčejší polibek, nebo samotný dotek genitálií. Také zadnice patří u ní k sexuálně velmi silně reagujícím tělesným částem. Nemá ráda žádné poplácávání, ale prudké uhození do zadku během milování (tedy když je silně vzrušená), nebo také kousnutí, ji mohou dohnat do zběsilé vášnivosti.
Vskutku žádná žena pro rozmazlené, nejisté nebo malicherné figury. Je to úplná žena, která potřebuje celého muže. Nebo právě mnoho mužů. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama