Vítejte na mém blogu !Změna:rozhovor 2011

3. května 2012 v 18:45 | Danuš |  Tokio Hotel♥

Jsme připraveni na změnu

Před 10 lety hráli jen pro pět lidí a dělali všechno sami. Nyní, Tokio Hotel mají koncert pro půl milionu lidí a kolem 700 milionů ročně.
"Láska znamená vše. Je to život," říká Bill Kaulitz. I přes skutečnost, že Tokio Hotel frontman má armádu mladých fanynek, tak tvrdí, že neměl přítelkyni už dlouhou dobu. Láska není limitovaná na vztah s dívkami. Láska je všude kolem. Pro mě je opravdová láska, když potkávám fanoušky, mám turné s kluky, a stojím na podiu před natěšeným publikum, říká Bill.
I přesto tu jsou nějaké slavné dívky, které si získávají jeho pozornost. "Kdybych chtěl randit s celebritou, tak Olsen dvojčata jsou na prvním místě," říká Bill.
Změníme muziku
TOPP se setkává s kapelou v jejich pokoji. Měli tu tajné setkání, protože mladé dívky čekají před hotelem a když se superstars objeví, tak brečí štěstím. "Pomohli mi ve velmi těžké době," říká se slzami v očích dívka. Když zmíníme fanynky, které se shromáždily venku, tak je kapela ohromena. - Jsme tak rádi za naše fanoušky, že bychom je nemohli nijak ocenit.
V prosinci kapela vydala svoje Best Of album, a již jsou na cestě k nahrání nového alba, které vyjde v listopadu 211.
Kapela bude pracovat s různými producenty v Berlíně a Los Angeles a proces bude trvat půl roku. Když se bylo zeptáno, jakými interprety jsou inspirováni, tak kroutili hlavami.
"Posloucháme jenom naši vlastní muziku, když jsme na turné a když jdeme do studia," říká Bill. Je velký fanoušek hudby z 80.let. - Jsem fanoušek Depeche Mode a Davida Bowieho, ale poslouchám hlavně Tokio Hotel, než jdeme hrát do studia.
I když jsou sami inspirováni, tak řekli, že tentokrát chtějí svůj zvuk změnit. -Jsme rádi pořád překvapující, a nechceme být jako předurčená kapela, říká Bill. Bill říká, že má rád změny. "Moje vlasy, například. Všichni z nás rádi experimentují s vlastním vzhledem, stejně jako bude muzika v nadcházejícím roce."
"Musím přesvědčit Georga a Gustava, aby změnili svůj styl, ale nechtějí být "divní" a mají to, v čem jsou pohodlní. Zeptal jsem se, jestli nechtějí změnit barvu vlasů nebo nosit barevná trika, ale ne. Na ně to nefunguje. Tom je více přijímající narozdíl od Georga a Gustava. Mám šest až osm měsíců než se rozhodnu, jestli si zase ostříhám vlasy nebo ne. Uvidíme. Vítám změny."
Nesnáší holínky
Zpěvák Bill má styl který ho odděluje z řady, bez pochyb. 21letý má taky silné názory na současné módní trendy dívek. "Holínky jsou ty nejhorší věci, které jsem kdy viděl. Vypadá to, jako když jste oblečeni do práce!"
Ale Kaulitz bratři taky mají své vlasti - klasické dívčí romány. "Je tomu těžké uvěřit, ale opravdu mám rád Notebook," říká Tom. Bill má slabost pro "Seznamte se, Joe Black", kde hraje Brad Pitt.
Nyní, když tu sedí, tak byli ptáni na různé otázky tiskem po celém světě, kapela vznikla v 2001, ale netrvalo dlouho, než se stali známými, brzy se místo školy začali plně věnovat své muzice na 100%.
"Samozřejmě, že bylo fantastické vynechávat školu, ale ostatních věcí se bylo těžší vzdát," říká Bill. "Pamatuji, jak jsem na svoje 16.narozeniny chtěl mít párty, ale museli jsme dělat interview. Trvalo dlouho, než si člověk na tohle zvyknul. Vím, že mi hodně věcí uniklo, ale nikdy bych se nevzdal toho, co mám dnes."
"Jsou tu dny, kdy si přeji, abych mohli jít do ulic nebo se projíždět kolem ve svém autě aniž by mě poznali, ale co bych dělal? Bill Kaulitz v kanceláři? Seklo by to se mnou! Yeah, prostě budu dělat to, co mám nejraději, stát na podiu a bavit. Jsem nervózní, když vidím předávání cen v TV, kde Tokio Hotel nejsou. Chci být na vrcholu. To je moje vnitřní síla. To mě drží pohromadě."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama