Vítejte na mém blogu !Zakázaná láska-11.část

17. března 2014 v 0:05 | Danuš |  Zakázaná láska-příběh

Zakázaná láska-11.část

Další den po obědě, už jsem seděla u Billa na pohovce s Karin. Bill my vyslal myšlenku ,Slyšíš mě?' Nešlo mi poslat ,jo'. Bill se na mě usmál a s klidem mi řekl. ,,Alice nechci po tobě, abys lámala rekordy zasoustřed se, zavři oči a představuj si něco nádherného." To bych opravdu ráda, ale když nemůžu myslet na Billa. Tak to nejde. Ještě by si přečetl moje myšlenky. Tak dobře Alice představ si jak ležíš u moře. Sluníčko se ti vsává do porů.Tak a ted jsem připravená poslat tu myšlenku. ,Bille slyšíš mě?' Doširoka se usmál a pověděl. ,,Alice to se ti povedlo!" Nedalo mi to a také jsem se usmála, Karin se k nám samozřejmě přidala.


Další dny probíhaly klidně. Prostě stereotyp. Škola, úkoly, spánek. Bill se mnou ve škole ani nepromluvil. Čtení paměti jsem si trénovala hlavně ve škole při zkoušení. Proto jsem se také nemusela moc učit. Což mi dávalo více času na myšlení o Billovi a Karin.

Po pár dnech se u mě stavila Karin. Až do této doby jsem si jí neprohlížela. Vypadala jak řecká bohyně. Měla dětské modré oči. Byla o hlavu vyšší, štíhlé postavy. ( I tak mi připadala malá. ) Vlasy měla zvláštní opravdu jak nějaká moderní čarodějka. Ale musím uznat, že to blond mikádo jí vážně slušelo. Už se ani nedivím, že s ní Bill chodí. Proti ní nemám šanci. ,,Ahoj Alis, pár dní jsem byla mimo město a Bill mi říkal, že s tebou nemluvil. Tak co je nového?" Říkala to tak bezstarostným hlasem. ,,Jo byl výlet do Vídně se s třídou. Bylo to moc fajn. Ale Bill tam nebyl." ,,Byl totiž se mnou." Odvětila Karin. Bože jak já ji nesnáším. Možná je fajn, ale mám na ní zlost, protože je s Billem. Kdoví jestli by chtěl mě, když by s Karin nechodil. Ne nejspíš by chtěl Emu ze třídy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama