Vítejte na mém blogu !Zakázaná láska-5.část

15. března 2014 v 22:33 | Danuš |  Zakázaná láska-příběh

Zakázaná láska-5.část

Ráno mě vzbudil Maxík. Štěkal jak zběsilý. Okřikovala jsem ho a on prostě nepřestával. Zvedla jsem se tedy z postele a připravila se do školy. Kuba na mě už čekal před školou. Vlípl mi pusu na tvář. To často nedělával, asi měl dnes hodně dobrou náladu. ,,Ahoj Alis je ti už líp? " Usmála jsem se na něj. ,,Je mi fajn. Jsem trochu odpočatá totiž." Ve skutečnosti jsem spala asi jen tři hodiny ..kvůli tomu, že jsem dokola přemýšlela o včerejšku s Billem a k ničemu jsem nedošla. Asi na mě Bill bude pěkně naštvaný. Za to jak jsem na něj vyjela. Budu se mu nejspíš muset omluvit. Chtěl mi asi udělat radost. Ale hrát si na kouzelníka fakt nemusel.

Šli jsme do třídy. A Kuba mi celou dobu vyprávěl o nějakém novém seriálu. Ani jsem ho nevnímala. Přemýšlela jsem pořád o tom co říkal Bill. A co udělal s tím smrkem. To bylo něco neuvěřitelného.To přece vůbec neexistuje. Nebo ke mně ještě nedošlo jak se takové triky dělají. Došli jsme do třídy, rozhlédla jsem se jestli uvidím Billa, abych se mu omluvila. Seděl vedle Emy - třídní krásky, která byla nejen krásná jak z nějakého Playboye, ale taky zlá a zákeřná. Mohla říct, že někoho nemá ráda. A celá třída by toho člověka také zavrhla. Nebylo by proto dobré se s ní dostat do nějaká roztržky. Nechám tu omluvu asi až bude Bill sám. Pokud bude vůbec. ,,Co hledáš?" řekl Kuba s úžasem. ,,Naší lavici." Divně se na mě koukl.,,Vím ,že lžeš. Alis umíš hodně věcí, ale jsi příšerná lhářka. Vidim ti to na očích. A vždycky, když lžeš hýbeš divně pusou. " Trochu s údivem jsem to přiznala. ,,To jsem o sobě ani nevěděla." Chtěla jsem Kuboj říct o Billovi a o kouzlech, o tom jak moc mě děsí Bill a také, že tomu nevěřím...Chtěla jsem přítele a svěřit se mu, ale z nějakého důvodu jsem věděla, že tohle říct nemůžu..nikomu.

Dny ubíhaly a já čekala, kdy přistihnu Billa samotného, ale jsou to už dva týdny a nenaskytla se mi žádná šance, ani do lesa za mnou nezašel. Kuba říkal, že začíná být oblíbený mezi sportovci, ale podle mě se Bill nemusel vůbec snažit zapadnout, člověk s ním prohodil pár slov a už chtěl být jeho přítel. A taky mi docháží, že stačí aby mrkl na kteroukoli holku a hned má kamarádku v lepším případě.

Párkrát jsem jen tak stála u smrku, který vyrostl pod billovýma rukama. Ale Bill nikde. Asi jsem ztratila přítele...Měla bych si zvyknout, že svým protivným chováním většinu lidí odháním. Nikdy už se mnou nepromluví.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama