Vítejte na mém blogu !Červenec 2017

Pretty little liars 7x20 - a teď vážně konec

1. července 2017 v 17:33 Pretty Little Liars
Ahojky,

před pár dny přišel velmi očekávaný den a to konec seriálu - dlouhých sedm let, jsme čekali na odpovědi - které jsme nejdříve dostali v podobě Cece - A. Teď tu bylo A.D. a vše jakoby začalo odznova. Někteří tvrdí, že seriál měl skončit se Cece a ne být zbytečně protahován ...já ani nevím, na jednu stranu bylo pěkné to prodloužit.

  • Já si myslím, že nám dali pěkný happy end - Aria a Ezra = Ezria, Emison, Haleb a Spencer a Toby?


  • Alex - tak to jsme nikdo nemohl tušit, že? Kdokoliv by mohl mít dvojče a my nulovou šanci odhalit - kdo za tím stojí.

  • Mona? - ten konec byl vážně geniální ! tleskám

Strach z neznámého

1. července 2017 v 16:07 Téma týdne.

Strach z neznámého

  • Musím přiznat, že jsem tu dlouho nebyla a téma týdne nepsala.

Myslím si, že strach z neznámého nám víceméně nepřináší nic pozitivního.. Na jednu stranu ano, neměli bychom stopovat, toulat se po nocích venku. Ale z takové noční procházky si člověk hodně odnese, uspořádá si myšlenky, pustí si do sluchátek hudbu, kouká na oblohu a svět je krásný...krásnější než ve dne - lidé jsou doma a nikdo na Vás nezírá a vy si to můžete užít.

Negativa? : Co když mám strach poznat nové lidi? Co když se mi svírá žaludek na pomyšlení, že jdu úplně sama na vysokou školu? Půjdu přeci někam, kde lidi znám a nečekají mě taková muka. To ale přeci nepoznám ten pocit seznamování a překonávání sama sebe, nové překážky..neschovávat se v ulitě a za přátelé, ale vyrazit sám do světa, trochu se otrkat..to je v dnešním světě hodně důležité - introverti to mají zkrátka těžké.

Občas se člověk musí překonat a vyrazit někam sám, ikdyž se bojí...PROTOŽE ten pocit, když se člověk překoná prostě stojí za to! :)